Intencje Mszy św. 19.04 – 25.04.2021 r.

Poniedziałek 19.04.2021r.

06.30     + Roberta Wilka  8 /13

06.30     + ks. Adama Myszkowskiego

07.00     + Edwarda Sztanderę

07.00     + Halinę Wiatr  1 / 2

Wtorek 20.04.2021r.

06.30     + Mariana Malkowskiego  2 / 3

06.30     + Marka Meusiaka

07.00     + Franciszka Mijasa

07.00     + Tadeusza Garbalskiego  1 / 6

Środa 21.04.2021r.

06.30     + ks. Adama Myszkowskiego

06.30     + Halinę Wiatr  2 / 2

07.00     + Mariana Olesia w r. śm.

07.00     + Mariannę Stańczyk   8 / 8

Czwartek 22.04.2021r.

06.30     + Danutę Głąbała  4 / 10

07.00     + Zygmunta Tedę

07.00     + s. Konstancję Śpiewak

Piątek 23.04.2021r.

06.30    + ks. Adama Myszkowskiego

06.30    + Tadeusza Przybyłę

07.00    + Genowefę Mądrala

07.00       O Boże błogosł. dla Wojciecha Rudalskiego

Sobota 24.04.2021r.

06.30    + Stanisława Wojciechowskiego  5 / 6

07.00    + Mieczysława Franciszkę Purgat

07.00    + Krystynę Danielik

16.00    + Grzegorza Świądra  1 / 20

17.00     ślubna: Wojtarek Piotr – Mont Katarzyna

 Niedziela 25.04.2021r.

08.00     W 25 r. śl. Lidii i Zbigniewa Cieślikiewicz i 20 r. ur. Adama

10.00     + Genowefę Bartłomieja Sokołów Stanisława Susika

12.00     W 18 r. ur. Natalii Ksyta

16.00     + Leszka Szkatulnika

19.00     Msza św. w intencji rodzin naszej parafii

Intencje Mszy św. 12.04 – 18.04.2021 r.

Poniedziałek 12.04.2021r.

06.30     + Halinę Wiatr

06.30     + ks. Adama Myszkowskiego

07.00     + Franciszka Mijasa

07.00     + Stanisława Wojciechowskiego

Wtorek 13.04.2021r.

06.30     + Karola Wrońskiego   2 / 2

07.00     + Roberta Wilka  7 / 13

07.00   + Krzysztofa r. śm. CR Fijołków Hybińskich Nowaków Odziemków

16.00     KPRM

Środa 14.04.2021r.

06.30     + Mariannę Stańczyk   7 / 8

06.30     + Irenę Daroch – 30 d. śm.

07.00     + Zygmunta Tedę

07.00     + Edwarda Sztanderę

Czwartek 15.04.2021r.

06.30     + Tadeusza Przybyłę

06.30     + Czesława Smardzewskiego – 30 dz. śm.

07.00     + Genowefę Mądrala

07.00     + Jana Leokadię Andrzeja Snochowskich

Piątek 16.04.2021r.

06.30    + Danutę Głąbała

06.30    + Mariana Duszę – 30 dz. śm.

07.00    + s. Konstancję Śpiewak

07.00    + Tadeusza Garbalskiego

Sobota 17.04.2021r.

06.30    + Marka Meusiaka – 30 dz. śm.

06.30  O Boże bł. Zdrowie, dary Ducha św. dla Barbary i Zdzisława Marcinkiewiczów oraz Anety i DariuszaNowaków

07.00    + Jadwigę Morawską

07.00    + Krzysztofa Polenceusza

16.00    O Boże bł. opiekę M.B. w 50 r. ślubu Jerzego i Barbary Morawskich 

 Niedziela 18.04.2021r.

08.00     + Grzegorza Świądra

10.00     + Krystynę Danielik

12.00     + ks. Adama Myszkowskiego – 30 dz. śm.

16.00     + Antoniego Bronisławę Adama Staśkiewiczów

Intencje Mszy św. 05.04 – 11.04.2021 r.

Poniedziałek 05.04.2021r.

08.00     + Krystynę Danielik

10.00     + Zygmunta Tedę

12.00     + s. Konstancję Śpiewak

16.00     + Jerzego Bernasa

Wtorek 06.04.2021r.

06.30     + Stanisława Wojciechowskiego  3 / 6

06.30     + ks. Adama Myszkowskiego

07.00     + Mariannę Stańczyk  6 / 8

07.00     + Franciszka Mijasa

Środa 07.04.2021r.

06.30     + Roberta Wilka   6 / 13

07.00     + Genowefę Mądrala

07.00     + Tadeusza Przybyłę

Czwartek 08.04.2021r.

06.30     + Genowefę Jana Jerzego Ciszewskich

07.00     + Władysława Stanisławę Ignerowiczów

07.00     + Danutę Głąbała   2 / 10

Piątek 09.04.2021r.

  06.30        + Henryka Walaszczyka

  06.30        + ks. Adama Myszkowskiego

  07.00        + Jana Urszulę ks. Bogumiła Mariana Polinceuszów

 07.00         + Karola Wrońskiego

Sobota 10.04.2021r.

  06.30        + Tadeusza Garbalskiego

  07.00        + s. Konstancję Śpiewak

  07.00        + Krzysztofa Polenceusza

  16.00        + Grzegorza Świądra

Niedziela 11.04.2021r.

08.00   KŻR Niepokalanego Serca M.B o Boże  błogosławieństwo i wytrwałość w modlitwie

10.00             W 18 r. ur. Aleksandry Głuszek – dzięk.-błag.

12.00          + Stanisławę Stanisława Grzegorza Świądrów

16.00          + Alicję Tadeusza Mirosława Smaków Mariannę Jana Brzeskich

Intencje Mszy św. 29.03 – 04.04.2021 r.

Poniedziałek 29.03.2021r.

06.30     + Mariannę Stańczyk   5 / 8

06.30     + s. Konstancję Śpiewak

07.00     + Genowefę, Jana, Jerzego Ciszewskich

07.00     + Marię, Feliksa Nowaków CR Rudowskich Nowaków, Ziółkowskich

Wtorek 30.03.2021r.

06.30     + Genowefę Mądrala

06.30     + Danutę Głąbała  1 /10

07.00     + Karola Wrońskiego

07.00       W 60 r. ślubu Genowefy i Kazimierza Wachów dziękczynno – błagalna

Środa 31.03.2021r.

06.30     + Tadeusza Przybyłę

07.00     + Krystynę Danielik

07.00     + Stanisława Wojciechowskiego

Czwartek 01.04.2021r.

17.00       W intencji księży

17.00     + Roberta Wilka   5 / 13

Piątek 02.04.2021r.

  16.00          Droga Krzyżowa

  17.00          Liturgia Męki Pańskiej

Sobota 03.04.2021r.

  18.00        + Franciszka Mijasa

  18.00          W int. Rodziny Tępińskich – dzięk.-błag.

Niedziela 04.04.2021r.

06.00             Za  parafian

10.00             W 18 r. ur. Mateusza Sikory – dzięk.-błag.

12.00          + Wincentego Wacha

 16.00         + Grzegorza Świądra