Intencje Mszy św. 28.06 – 04.07.2021 r.

Poniedziałek 28.06.2021r.

06.30     + Krystynę Kaczmarek

06.30     + Andrzeja Bernasa

07.00     + Genowefę Przybył – greg. 28

07.00     + Krystynę Danielik  9 / 13

Wtorek 29.06.2021r.

08.00     + Genowefę Przybył – greg. 29

10.00     + Stanisława Stanisławę Mendralów

18.00     + Grzegorza Świądra  11 / 20

Środa 30.06.2021r.

06.30     + Krzysztofa Polenceusza

07.00     + Genowefę Przybył – greg. 30

07.00     + Franciszka Mijasa  10 / 14

 Czwartek 01.07.2021r.

06.30     + Tadeusza Przybyłę  3 / 8

06.30     + Annę Szkatulnik  30 dz. śm.

07.00     + Zdzisława Świątka – greg. 1

07.00     + Zygmunta Tedę  4 / 6

 Piątek 02.07.2021r.

06.30    + Tadeusza Garbalskiego  3 / 6

07.00    + Zdzisława Świątka – greg. 2

07.00    + Zygmunta Tedę w 1 r. śm.

18.00    + ks. Adama Myszkowskiego

 Sobota 03.07.2021r.

06.30    + Helenę Kowalczyk w 30 dz. śm.

06.30    + Krzysztofa Polenceusza

07.00    + Monikę Rogulską

07.00    + Zdzisława Świątka – greg. 3

07.00    + Franciszka Mijasa

17.00 ślub: Daniel Łagowski – Ewa Morawska

18.00    + Genowefę Jana Mariannę Kszczotów, Jana Rogulskiego

 Niedziela 04.07.2021r.

08.00     + Zdzisława Świątka – greg. 4

10.00     O Boże bł. opiekę M.B. dla Iwony i Sławomira Mijasów w r. śl. i ich dzieci

12.00     W r. śl. Marii i Roberta Pietrzyków

16.00     O Boże bł. dla dzieci i wnuków małżonków Marcinkiewiczów

Intencje Mszy św. 21.06 – 27.06.2021 r.

Poniedziałek 21.06.2021r.

06.30     + Genowefę Mądrala   6 / 6

07.00     + Genowefę Przybył – greg. 21

07.00     + Zygmunta Tedę  3 / 6

Wtorek 22.06.2021r.

06.30     + Krystynę Danielik  8 / 13

06.30     + Wacława Stępnia

07.00     + Genowefę Przybył – greg. 22

07.00     + Janinę Jana Pełów, Jana Gustę

Środa 23.06.2021r.

06.30     O Boże bł. dla Małgorzaty i Marka Langowskich
w 15 r. śl.

06.30     + Janinę Ziółkowską

07.00     + Genowefę Przybył – greg. 23

07.00     + Janinę Tadeusza Wiatrów z Sylwerynowa

 Czwartek 24.06.2021r.

06.30     + Andrzeja Mariannę Leona Grzegorza Wachów

06.30     + Jana Jędrzejczyka

07.00     + Genowefę Przybył – greg. 24

07.00     W 30 r. ur. Szymona

 Piątek 25.06.2021r.

06.30    + Tadeusza Przybyłę  2 / 8

06.30    + Romana Cala

07.00    + Genowefę Przybył – greg. 25

07.00    + Jacka Morawskiego

 Sobota 26.06.2021r.

06.30    + ks. Adama Myszkowskiego

06.30    + Franciszka Mijasa  8 / 14

07.00    + Genowefę Przybył – greg. 26

07.00    + Grzegorza Świądra  10 / 20

Niedziela 27.06.2021r.

08.00     + Genowefę Przybył – greg. 27

10.00     + Stanisławę Stanisława Szkatulskich CR Nogów, Kszczotów i Łosiów

12.00     W 18 r. ur. Konrada Budzinowskiego

16.00     + Feliksa Franciszkę Nojków, Józefa Katarzynę Ignerowiczów CR Nojków Ignerowiczów

Intencje Mszy św. 14.06 – 20.06.2021 r.

Poniedziałek 14.06.2021r.

06.30     + Zygmunta Tedę   2 / 6

07.00     + Genowefę Przybył – greg. 14

07.00     + Antoninę Franciszka Stawiarskich

Wtorek 15.06.2021r.

06.30     + Franciszka Mijasa  w 1 r. śm.

06.30     + Genowefę Mądrala 5 / 6

07.00     + Genowefę Przybył – greg. 15

07.00     W 25 r. śl. Anety i Marcina Smaków

Środa 16.06.2021r.

06.30     O Boże bł. dla s. Aliny

07.00     + Genowefę Przybył – greg. 16

07.00     + Krystynę Danielik  7 / 13

 Czwartek 17.06.2021r.

06.30     + ks. Adama Myszkowskiego

06.30     + s. Konstancję Śpiewak

07.00     + Genowefę Przybył – greg. 17

07.00     + Franciszka Mijasa  7 / 14

 Piątek 18.06.2021r.

06.30    + Krzysztofa Polenceusza

06.30    + Mirosława Hybińskiego

07.00    + Genowefę Przybył – greg. 18

07.00    + Jana Przybyłę

Sobota 19.06.2021r.

06.30    + Tadeusza Przybyłę  1 / 8

07.00    + Genowefę Przybył – greg. 19

07.00    + Marcina Sieronia

Niedziela 20.06.2021r.

08.00     + Genowefę Przybył – greg. 20

10.00     + Grzegorza Świądra 9 / 20

12.00     O Boże bł. dla Pauliny i Artura Wójcików 12 r. śl. i ich dzieci

16.00     W 5 r. śl. Pauliny i Piotra Knapików

Intencje Mszy św. 07.06 – 13.06.2021 r.

Poniedziałek 07.06.2021r.

06.30     + Józefa Płuciennika 3 r. śm.

06.30     + Mariannę Franciszka Smyczyńskich Mariannę Jana Grabowskich

07.00     + Genowefę Przybył – greg. 7

07.00     + Anielę Jana Kałużyńskich CR Kałużyńskich

Wtorek 08.06.2021r.

06.30     + Franciszka Mijasa  6 / 14

06.30     + Kazimierza Wacha

07.00     + Genowefę Przybył – greg. 8

07.00     + Zygmunta Tedę  1 / 6

Środa 09.06.2021r.

06.30     + Genowefę Mądrala  4 / 6

07.00     + Genowefę Przybył – greg. 9

07.00     + Tadeusza Przybyłę

 Czwartek 10.06.2021r.

06.30     + Krystynę Danielik  6 / 13

06.30     + Wacława Stępnia w 30 dz. śm.

07.00     + Genowefę Przybył – greg. 10

07.00     + ks. Kan. Bogumiła Polinceusz

Piątek 11.06.2021r.

06.30    + Danutę Głąbała 10 / 10

06.30    + Romana Cala

07.00    + Genowefę Przybył – greg. 11

07.00    + s. Konstancję Śpiewak

 Sobota 12.06.2021r.

06.30    + Kamila Jana Ciacha Zygmunta Bińka

06.30   + Honoratę Jana Szczegielniaków Zdzisława Jastrzębskiego Jadwigę Chachuła

07.00    + Genowefę Przybył – greg. 12

07.00    + Janinę Fijołek r. śm. CR Fijołków Hybińskich Nowaków Odziemków

07.00    + Grzegorza Świądra  8 / 20 

Niedziela 13.06.2021r.

08.00     + Genowefę Przybył – greg. 13

10.00     + Antoniego Gustę

10.00     + Antoniego Zofię Bagieńskich 

12.00     Za parafian i gości

12.00     W 45 r. śl. Genowefy i Henryka Lewandowskich

16.00     + Antoniego Bronisławę Mariana Kowalskich

Intencje Mszy św. 31.05 – 06.06.2021 r.

Poniedziałek 31.05.2021r.

06.30     + Krzysztofa Polenceusza

06.30     + Romana Cala

07.00     + Jana Anielę Mendralów

07.00     + Danutę Głąbała  9 / 10

Wtorek 01.06.2021r.

06.30     + Sławomira Wieczorka

07.00     + Genowefę Przybył – greg. 1

07.00     + s. Konstancję Śpiewak

Środa 02.06.2021r.

06.30     + Tadeusza Przybyłę

06.30     + Krzysztofa Łubowskiego  – 30 dz. śm.

07.00     + Genowefę Przybył – greg. 2

07.00     + Zygmunta Tedę

 Czwartek 03.06.2021r.

08.00     + Genowefę Przybył – greg. 3

10.00     + Jana Anielę Mędralów CR Mędralów i Szkatułów

Po procesji     + Genowefę Mądrala  3 / 6

16.00     + Grzegorza Świądra  7 / 20

Piątek 04.06.2021r.

06.30    + ks. Adama Myszkowskiego

06.30    + Franciszka Mijasa 5  /  14

07.00    + Genowefę Przybył – greg. 4

07.00    + Krystynę Danielik  5 / 13

 Sobota 05.06.2021r.

06.30    + Janinę Tadeusza Wiatrów z Sylwerynowa

06.30    + Zdzisława Jastrzębskiego Jadwigę Chachuła Honoratę Jana Szczegielniaków

07.00    + Genowefę Przybył – greg. 5

07.00    + Norberta Stanisława Smardzewskich Zbigniewa Skorodzienia

 Niedziela 06.06.2021r.

08.00     + Genowefę Przybył – greg. 6

10.00     + Wiesławę Kostrzewę

12.00     W int. Pracowników Ceramiki Paradyż i ich rodzin

16.00     + Józefę Stanisława Jana Smardzewskich, Zdzisława Henrykę Weronikę Jana Świątków.

Intencje Mszy św. 24.05 – 30.05.2021 r.

Poniedziałek 24.05.2021r.

08.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 24

10.00     + Bogdana Jabłońskiego w 2 r. śm.

12.00     + członkinie KŻR M.B.N.P.

16.00     + Grzegorza Świądra  6  /  20

17.00        Bierzmowanie

18.00        Bierzmowanie

Wtorek 25.05.2021r.

06.30     + Jana Malika

06.30     + Kazimierza Wacha w 30 dz. śm.

07.00     + Roberta Wilka  13  /  13

07.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 25

Środa 26.05.2021r.

06.30     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 26

06.30     + Józefę Świąder

07.00     + Bożenę Głąbała

07.00     + Mariannę Leona Andrzeja Grzegorza Wachów

 Czwartek 27.05.2021r.

06.30     + ks. Adama Myszkowskiego

06.30     + Zygmunta Tedę

07.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 27

07.00     + s. Konstancję Śpiewak

Piątek 28.05.2021r.

06.30    + Genowefę Mądrala  2  /  6

06.30    + Stanisławę Woźniak

07.00    + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 28

07.00    + Tadeusza Przybyłę

 Sobota 29.05.2021r.

06.30    + Krystynę Danielik  4  /  13

06.30    + Antoniego Sieronia

07.00    + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 29

07.00    + Franciszka Mijasa  4  /  14

15.00     ślub: Szymon Rybarz – Dominika Karkocha

17.00     ślub: Dominik Kowalewski – Karolina Cieśla

 Niedziela 30.05.2021r.

08.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 30

10.00   + Mariannę Stanisława Ciachów i rodziców obojga stron CR Ciachów i Przybyłów i Antoniego

12.00     W 25 r. śl. Edyty i Marka Gwaderów

16.00     + Mieczysława Jana Sieroniów

Intencje Mszy św. 17.05 – 23.05.2021 r.

Poniedziałek 17.05.2021r.

06.30     + Krzysztofa Polenceusza

06.30     + Mariannę Wilk  30 dz. śm.

07.00     + Bogdana Olczykowskiego, Janinę Kazimierza Emilię Pabijańskich

07.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 17

Wtorek 18.05.2021r.

06.30     + Danutę Głąbała   8 / 10

06.30     + Mariana Gadek

07.00   + Mariannę Antoniego Henryka Tadeusza Jana Grzegorza Jabłońskich, Władysławę Mariana Adama Białowąsów

07.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 18

Środa 19.05.2021r.

06.30     + ks. Adama Myszkowskiego

06.30     + Roberta Wilka   12 / 13

07.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 19

07.00     + s. Konstancję Śpiewak

 Czwartek 20.05.2021r.

06.30     + Franciszka Mijasa  3 / 14

07.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 20

07.00     + Krystynę Danielik   3 / 13

Piątek 21.05.2021r.

06.30    W int. Ks. Kapelana Jana Medaja

06.30    + Tadeusza Przybyłę

07.00    + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 21

07.00    + Zygmunta Tedę

18.30    W 5 r. powstania Wspólnoty Uwielbienia – o dary Ducha Św.

Sobota 22.05.2021r.

06.30    + Janinę Jana Nowaków, Julię Alfonsa Gawronów

06.30    + Grzegorza Świądra   5 / 20

07.00    + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 22

07.00    + Genowefę Mądrala  1  /  6

Niedziela 23.05.2021r.

08.00     + Zdzisława Świątka w 2 r. śm.

10.00     + Wandę Teodora Przybyłów

12.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 23

16.00     + Zofię Jerzego Wilków Bogdana Szczegielniaka

Intencje Mszy św. 10.05 – 16.05.2021 r.

Poniedziałek 10.05.2021r.

06.30     + Danutę Głąbała   7  /  10

06.30     + Mariannę Stańczyk

07.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 10

07.00     + Henryka Kurzyka w r. śm.

Wtorek 11.05.2021r.

06.30     + s. Konstancję Śpiewak

06.30     + Kazimierza Wacha

07.00     + Franciszka Mijasa  2 / 14

07.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 11

 Środa 12.05.2021r.

06.30     + Krystynę Danielik   2  /  13

06.30     + Jana r. śm. Jakuba Grochala Stanisława Stanisławę Michalskich

07.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 12

07.00     + Zofię w 10 r. śm. Jana Głąbała

 Czwartek 13.05.2021r.

06.30     + Tadeusza Przybyłę

07.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 13

07.00     + Roberta Wilka   11  /  13

18.00     KPRM

Piątek 14.05.2021r.

06.30    + ks. Adama Myszkowskiego

06.30    + Zofię Bagieńską

07.00    + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 14

07.00    + Genowefę Mądrala

 Sobota 15.05.2021r.

06.30    + Zofię Morawską 30 dz. śm.

06.30    + Zygmunta Tedę

07.00    + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 15

07.00    + Kazimierę Śpiewak w 20 r. śm. CR Śpiewaków Maciaszczyków

17.30     + Zofię Antoniego Bagieńskich

Niedziela 16.05.2021r.

08.00     + Grzegorza Świądra   4  /  20

10.00     + Władysławę w 30 r. śm. Stanisława Antosów

12.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 16

16.00     O Boże bł. dla o. Grzegorza i s. Teresy

Intencje Mszy św. 3.05 – 9.05.2021 r.

Poniedziałek 03.05.2021r.

08.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 3

08.00      W int. OSP Paradyż

10.00      W int. Ojczyzny

10.00      O Boże bł. w r. śl. Beaty i Stanisława Biegałów i ich dzieci

12.00     + Krystynę Danielik w 1 r. śm.

16.00     + Eugeniusza Mariusza Bombolów CR Nojków i Bombolów

Wtorek 04.05.2021r.

06.30     + ks. Adama Myszkowskiego

06.30     + Zygmunta Tedę

07.00     + Krystynę Danielik   1 / 13

07.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 4

Środa 05.05.2021r.

06.30     + Tadeusza Przybyłę

06.30     O pomyślny wynik egzaminów dla Zuzanny

07.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 5

07.00     + Franciszka Mijasa

Czwartek 06.05.2021r.

06.30     + ks. Adama Myszkowskiego

06.30     + Danutę Głąbała   6 / 10

07.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 6

07.00     + s. Konstancję Śpiewak

Piątek 07.05.2021r.

06.30    + Roberta Wilka   10 / 13

06.30    + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 7

07.00    + Zofię Stanisława Grochalów, Bronisławę Stanisława Sołtysiaków

07.00    + Stanisława Śpiewaka

Sobota 08.05.2021r.

06.30    + Jana Bronisławę Polewczyków CR Polewczyków i Wójcików

06.30    + Grzegorza Świądra   3 / 20

07.00    + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 8

07.00    + Genowefę Mądrala

Niedziela 09.05.2021r.

08.00     W 40 r. śl. Haliny i Jerzego Wiatrów

10.00     Rocznica I Komunii Św.

12.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 9

16.00  + Stanisława Norberta Smardzewskich Zbigniewa Skorodzienia

Intencje Mszy św. 26.04 – 2.05.2021 r.

Poniedziałek 26.04.2021r.

06.30     + Stanisława Snochowskiego

07.00     + Zygmunta Tedę

07.00     + Danutę Głąbała   5 / 10

Wtorek 27.04.2021r.

06.30     + Edwarda Sztanderę

06.30     + Bronisława Czarnogórskiego 30 dz. śm.

07.00     + Franciszka Mijasa

07.00     + s. Konstancję Śpiewak

Środa 28.04.2021r.

06.30     + Jana Genowefę Jerzego Ciszewskich

06.30     W 18 r. ur. Bartłomieja Melki

07.00     + Krystynę Danielik

07.00     + Stanisława Wojciechowskiego   6 / 6

Czwartek 29.04.2021r.

06.30     + ks. Adama Myszkowskiego

06.30     + Tadeusza Garbalskiego  2 / 6

07.00     O Boże bł. opiekę M.B. w kolejną r. śl. Stefanii i Mariana Wachów

07.00     O Boże bł. opiekę M.B. w 21 r. śl. Anny i Sławomira Pilarskich

Piątek 30.04.2021r.

06.30    + Janusza Franciszka Stanisławę Kujawów

06.30    + Zdzisława Sołtysiaka w 30 d. śm.

07.00    + Tadeusza Przybyłę

07.00    + Franciszkę Stanisława Rutowiczów Jadwigę Kieruzal

Sobota 01.05.2021r.

06.30    + Edwarda Sztanderę

06.30    + Roberta Wilka   9 / 13

07.00    + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 1

07.00    + Genowefę Mądrala

17.30     W 25 r. śl. Renaty i Mirosława Melków

 Niedziela 02.05.2021r.

08.00     + Grzegorza Świądra  2 /20

10.00     I Komunia Św.

12.00     + Elżbietę i Tadeusza Szlęzaków – greg. 2

 

 

Intencje Mszy św. 19.04 – 25.04.2021 r.

Poniedziałek 19.04.2021r.

06.30     + Roberta Wilka  8 /13

06.30     + ks. Adama Myszkowskiego

07.00     + Edwarda Sztanderę

07.00     + Halinę Wiatr  1 / 2

Wtorek 20.04.2021r.

06.30     + Mariana Malkowskiego  2 / 3

06.30     + Marka Meusiaka

07.00     + Franciszka Mijasa

07.00     + Tadeusza Garbalskiego  1 / 6

Środa 21.04.2021r.

06.30     + ks. Adama Myszkowskiego

06.30     + Halinę Wiatr  2 / 2

07.00     + Mariana Olesia w r. śm.

07.00     + Mariannę Stańczyk   8 / 8

Czwartek 22.04.2021r.

06.30     + Danutę Głąbała  4 / 10

07.00     + Zygmunta Tedę

07.00     + s. Konstancję Śpiewak

Piątek 23.04.2021r.

06.30    + ks. Adama Myszkowskiego

06.30    + Tadeusza Przybyłę

07.00    + Genowefę Mądrala

07.00       O Boże błogosł. dla Wojciecha Rudalskiego

Sobota 24.04.2021r.

06.30    + Stanisława Wojciechowskiego  5 / 6

07.00    + Mieczysława Franciszkę Purgat

07.00    + Krystynę Danielik

16.00    + Grzegorza Świądra  1 / 20

17.00     ślubna: Wojtarek Piotr – Mont Katarzyna

 Niedziela 25.04.2021r.

08.00     W 25 r. śl. Lidii i Zbigniewa Cieślikiewicz i 20 r. ur. Adama

10.00     + Genowefę Bartłomieja Sokołów Stanisława Susika

12.00     W 18 r. ur. Natalii Ksyta

16.00     + Leszka Szkatulnika

19.00     Msza św. w intencji rodzin naszej parafii

Intencje Mszy św. 12.04 – 18.04.2021 r.

Poniedziałek 12.04.2021r.

06.30     + Halinę Wiatr

06.30     + ks. Adama Myszkowskiego

07.00     + Franciszka Mijasa

07.00     + Stanisława Wojciechowskiego

Wtorek 13.04.2021r.

06.30     + Karola Wrońskiego   2 / 2

07.00     + Roberta Wilka  7 / 13

07.00   + Krzysztofa r. śm. CR Fijołków Hybińskich Nowaków Odziemków

16.00     KPRM

Środa 14.04.2021r.

06.30     + Mariannę Stańczyk   7 / 8

06.30     + Irenę Daroch – 30 d. śm.

07.00     + Zygmunta Tedę

07.00     + Edwarda Sztanderę

Czwartek 15.04.2021r.

06.30     + Tadeusza Przybyłę

06.30     + Czesława Smardzewskiego – 30 dz. śm.

07.00     + Genowefę Mądrala

07.00     + Jana Leokadię Andrzeja Snochowskich

Piątek 16.04.2021r.

06.30    + Danutę Głąbała

06.30    + Mariana Duszę – 30 dz. śm.

07.00    + s. Konstancję Śpiewak

07.00    + Tadeusza Garbalskiego

Sobota 17.04.2021r.

06.30    + Marka Meusiaka – 30 dz. śm.

06.30  O Boże bł. Zdrowie, dary Ducha św. dla Barbary i Zdzisława Marcinkiewiczów oraz Anety i DariuszaNowaków

07.00    + Jadwigę Morawską

07.00    + Krzysztofa Polenceusza

16.00    O Boże bł. opiekę M.B. w 50 r. ślubu Jerzego i Barbary Morawskich 

 Niedziela 18.04.2021r.

08.00     + Grzegorza Świądra

10.00     + Krystynę Danielik

12.00     + ks. Adama Myszkowskiego – 30 dz. śm.

16.00     + Antoniego Bronisławę Adama Staśkiewiczów

Intencje Mszy św. 05.04 – 11.04.2021 r.

Poniedziałek 05.04.2021r.

08.00     + Krystynę Danielik

10.00     + Zygmunta Tedę

12.00     + s. Konstancję Śpiewak

16.00     + Jerzego Bernasa

Wtorek 06.04.2021r.

06.30     + Stanisława Wojciechowskiego  3 / 6

06.30     + ks. Adama Myszkowskiego

07.00     + Mariannę Stańczyk  6 / 8

07.00     + Franciszka Mijasa

Środa 07.04.2021r.

06.30     + Roberta Wilka   6 / 13

07.00     + Genowefę Mądrala

07.00     + Tadeusza Przybyłę

Czwartek 08.04.2021r.

06.30     + Genowefę Jana Jerzego Ciszewskich

07.00     + Władysława Stanisławę Ignerowiczów

07.00     + Danutę Głąbała   2 / 10

Piątek 09.04.2021r.

  06.30        + Henryka Walaszczyka

  06.30        + ks. Adama Myszkowskiego

  07.00        + Jana Urszulę ks. Bogumiła Mariana Polinceuszów

 07.00         + Karola Wrońskiego

Sobota 10.04.2021r.

  06.30        + Tadeusza Garbalskiego

  07.00        + s. Konstancję Śpiewak

  07.00        + Krzysztofa Polenceusza

  16.00        + Grzegorza Świądra

Niedziela 11.04.2021r.

08.00   KŻR Niepokalanego Serca M.B o Boże  błogosławieństwo i wytrwałość w modlitwie

10.00             W 18 r. ur. Aleksandry Głuszek – dzięk.-błag.

12.00          + Stanisławę Stanisława Grzegorza Świądrów

16.00          + Alicję Tadeusza Mirosława Smaków Mariannę Jana Brzeskich

Intencje Mszy św. 29.03 – 04.04.2021 r.

Poniedziałek 29.03.2021r.

06.30     + Mariannę Stańczyk   5 / 8

06.30     + s. Konstancję Śpiewak

07.00     + Genowefę, Jana, Jerzego Ciszewskich

07.00     + Marię, Feliksa Nowaków CR Rudowskich Nowaków, Ziółkowskich

Wtorek 30.03.2021r.

06.30     + Genowefę Mądrala

06.30     + Danutę Głąbała  1 /10

07.00     + Karola Wrońskiego

07.00       W 60 r. ślubu Genowefy i Kazimierza Wachów dziękczynno – błagalna

Środa 31.03.2021r.

06.30     + Tadeusza Przybyłę

07.00     + Krystynę Danielik

07.00     + Stanisława Wojciechowskiego

Czwartek 01.04.2021r.

17.00       W intencji księży

17.00     + Roberta Wilka   5 / 13

Piątek 02.04.2021r.

  16.00          Droga Krzyżowa

  17.00          Liturgia Męki Pańskiej

Sobota 03.04.2021r.

  18.00        + Franciszka Mijasa

  18.00          W int. Rodziny Tępińskich – dzięk.-błag.

Niedziela 04.04.2021r.

06.00             Za  parafian

10.00             W 18 r. ur. Mateusza Sikory – dzięk.-błag.

12.00          + Wincentego Wacha

 16.00         + Grzegorza Świądra