Zapraszamy na XV Koncert Organowy w Paradyżu

Data koncertu – 15 sierpnia godzina 19:00

Koncert jest organizowany w roku 2021 po raz XV. Jest to przedsięwzięcie dla osób, którzy chcą połączyć słuchanie muzyki w najlepszym wykonaniu ze zwiedzaniem zabytków regionu łódzkiego. Pomysł na organizację koncertu narodził się po kapitalnym remoncie organów. Powstał wówczas komitet organizacyjny, który do dziś czuwa nad organizacją poszczególnych uroczystości. Koncerty odbywają się 15 sierpnia tj. w Uroczystość Wniebowzięcia NMP.

Tegoroczny koncert podzielony jest na trzy części:

1) Część Organowa – wykonawca Dawid Rzepka

2) Część kameralna – Capella Caelestis

3) Część trzecia – występ wspólny

Partnerem Wydarzenia jest Województwo Łódzkie.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie w_lodzkie_hl_pomar-kopia-2-1024x363.jpg